O firmie

Nasze biuro mieści się w samym centrum Gliwic. Firma istnieje na rynku od początku 2001 roku. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w prowadzeniu księgowości możemy zaoferować pełny profesjonalizm w świadczeniu usług. Wśród naszych klientów są firmy zarówno polskie, jak i z udziałem zagranicznym (prowadzimy również obsługę w języku angielskim), działające w różnych dziedzinach gospodarki.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dostosowujemy się do jego potrzeb, a nasza współpraca opiera się na poszukiwaniu najlepszych rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo podatkowe.

Rzetelnie prowadzone księgi podatkowe oraz rachunkowe to niezbędny element funkcjonowania każdej firmy. Naszą uwagę skupiamy na poprawności ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych oraz dokładnej weryfikacji każdego dokumentu księgowego.

W razie kontroli wszelkie czynności związane z jej przebiegiem, odbywają się bez konieczności udziału podatnika, w oparciu o udzielone nam pełnomocnictwo do reprezentowania Państwa przed organem kontrolującym.

Jesteśmy firmą godną zaufania, gwarantujemy naszym klientom pełną dyskrecję.


POSIADAMY ŚWIADECTWO KWALIFIKACYJNE MINISTERSTWA FINANSÓW
   ORAZ
UBEZPIECZENIE OD ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ Z TYTUŁU
PROWADZONEJ DZIAŁALNOŚCI

 

 

Współpracujemy z firmami świadczącymi usługi w zakresie :

- uzyskiwania kredytów pod działalność gospodarczą oraz indywidualnych
- przepisów BHP i PPOŻ.
- windykacji wierzytelności

O firmie

Nasze biuro mieści się w samym centrum Gliwic. Firma istnieje na rynku od początku 2001 roku. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w prowadzeniu księgowości możemy zaoferować pełny profesjonalizm w świadczeniu usług.

Wśród naszych klientów są firmy zarówno polskie, jak i z udziałem zagranicznym (prowadzimy również obsługę w języku angielskim), działające w różnych dziedzinach gospodarki.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dostosowujemy się do jego potrzeb, a nasza współpraca opiera się na poszukiwaniu najlepszych rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo podatkowe.

więcej

Dane kontaktowe

Biuro RachunkoweBiuro Rachunkowe BRG
Małgorzata Pawlak

ul. Zygmunta Starego 13
44-100 Gliwice

tel.kom:  691 721 020
e-mail: brg@brg.pl